top of page
  • Pap-Art Wedding Photography

Ślub i Wesele na Warszawskiej Pradze. Reportaż fotografa ślubnego z wyjątkowego dnia Martyny i AdamaArtbistro wesele
Ślub i wesele w Artbistro na Warszawskiej Pradze

Dziś chciałabym podzielić się z Wami niezwykłą historią ślubu i wesela Martyny i Adama, które odbyło się w urokliwym i kameralnym miejscu o nazwie Artbistro na Warszawskiej Pradze. Było to magiczne wydarzenie pełne miłości, radości i emocji. Jako fotograf ślubny, miałam ogromną przyjemność uwieczniać te piękne chwile na reportażu ślubnym, który trwał 5 godzin i pozwolił na sfotografowanie najważniejszych wydarzeń tego dnia. Oprócz tego, mieliśmy również czas na krótką sesję na Warszawskiej Pradze, co dodatkowo wzbogaciło nasz reportaż ślubny.


Ślub i Wesele na Warszawskiej Pradze:

Martyna i Adam zdecydowali się na ślub cywilny i wesele w Artbistro na Warszawskiej Pradze, i muszę przyznać, że było to idealne miejsce dla takiego wydarzenia. Artbistro to kameralne miejsce o unikalnym charakterze, które doskonale pasowało do intymnego ślubu i przyjęcia weselnego pary młodej. Przytulna atmosfera i stylowe wnętrza Artbistro stworzyły wyjątkową aurę, dodając jeszcze więcej magii temu wyjątkowemu dniu. W trakcie wesela mieliśmy przyjemność degustować wyśmienite dania, które z pewnością zaspokoiły najbardziej wymagające podniebienia. Od elegancko podanych przystawek, przez wykwintne dania główne, po zachwycające desery, każde danie było perfekcyjnie przygotowane i niezwykle smaczne. Dodatkowo, pragnę wspomnieć o niezwykłych dekoracjach kwiatowych, które dopełniły magię ślubu. W tym przypadku, odpowiedzialność za stworzenie pięknych aranżacji spoczęła na profesjonalistach z firmy Fly Flowers Pracownia. To miejsce na pewno zachwyciło mnie jako fotografa ślubnego i sprawiło, że każda chwila była warta uwiecznienia.


Reportaż ślubny pełen emocji:

Podczas pięciogodzinnego reportażu ślubnego miałam możliwość uchwycenia wszystkich najważniejszych momentów tego wyjątkowego dnia. Od przygotowań pary młodej, przez wzruszającą ceremonię ślubu cywilnego, po radosne chwile na przyjęciu weselnym, starałam się uchwycić każdy szczegół i emocję. To było niezwykle ważne, aby stworzyć reportaż ślubny, który oddaje autentyczność i piękno tego dnia.

Sesja plenerowa na Warszawskiej Pradze:

Dodatkowym atutem naszego dnia było poświęcenie czasu na krótką sesję na Warszawskiej Pradze. To magiczne miejsce, pełne uroku i niepowtarzalnego klimatu, stało się idealnym tłem dla romantycznych zdjęć pary młodej. Udało nam się uwiecznić ich radość i miłość w pięknych krajobrazach Pragi, tworząc niezapomniane zdjęcia ślubne.


Ślub i wesele Martyny i Adama w kameralnym miejscu Artbistro na Warszawskiej Pradze było niezwykłym wydarzeniem, które na zawsze pozostanie w moim sercu. Jako fotograf ślubny miałam przyjemność uwieczniać najważniejsze chwile tego dnia na reportażu ślubnym. Artbistro okazało się idealnym miejscem na ślub cywilny i wesele, tworząc przyjemną i intymną atmosferę. Sesja plenerowa na Warszawskiej Pradze była dodatkowym bonusem, który dostarczył nam nie tylko piękne kadry, ale również niezapomniane wspomnienia.


34 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page